Udruzenje Za Zastitu Zivotinja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udruzenje Za Zastitu Zivotinja

Udruzenje ljubitelja zivotinja!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nije wisxe adminica

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pet Maniac~Admin
Admin
Admin
Pet Maniac~Admin


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 12.09.2008

Nije wisxe adminica Empty
PočaljiNaslov: Nije wisxe adminica   Nije wisxe adminica Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 6:26 am

Jako mi je zxao sxto moram da kazxem da ce Lana biti "kazxnjena" tako sxto nece biti adminica. Da bi ponowo postala, mora da powrati moje powerenje.

Lano, nisi trebala da promenisx izgled celog foruma bez moje dozwole! Celi dan sam (i josx uwek) poprawljam sxtetu, mozxda necu ni stici da ucxim! Ja, kao prwo, ne zxelim da menjam izgled foruma, a kao drugo ako ikada budesx zxelela da ga promenisx, prwo cesx mi objasniti pa da ti ja kazxem da li mi se swidja, onda cesx me pitati da li smesx da promenisx, a onda cesx promeniti, ako ti ja dozwolim. Jako mi je zxao sxto owo moram da uradim, ali nesxto moram da uradim, jer cu zbog tebe ceo dan izgubiti poprawljajuci forum.
Da bi ponowo postala adminica ocxekujem da mi se izwinisx, ali moracesx i da ponowo dobijesx moje powerenje, kao i da mi obecasx da owako nesxto wisxe necesx uraditi. I morasx prikupiti josx 50 postowa.
Wasx Admin PETi~*
Nazad na vrh Ići dole
https://uzzz.forummotion.com
Pet Maniac~Admin
Admin
Admin
Pet Maniac~Admin


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 12.09.2008

Nije wisxe adminica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije wisxe adminica   Nije wisxe adminica Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 7:15 am

Eh al sam ga preterala ko da si nekog ubila xD
Wraticu te da budesx admin, ali shwati swoju gresxku Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://uzzz.forummotion.com
Lana_Malthic
Admin
Admin
Lana_Malthic


Ženski
Broj poruka : 167
Datum upisa : 07.11.2008

Nije wisxe adminica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije wisxe adminica   Nije wisxe adminica Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 1:52 pm

Ok ok nisam znala Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nije wisxe adminica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije wisxe adminica   Nije wisxe adminica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije wisxe adminica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Udruzenje Za Zastitu Zivotinja :: Dobrodosli :: Obavestenja-
Skoči na: